Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Zeruj Alışveriş Festivali


MODAYA VE İYİLİĞE DAİR HER ŞEY:
ZERUJ ALIŞVERİŞ FESTİVALİTürkiye’de tesettür modasının en kapsamlı organizasyonlarından biri olan Zeruj Festival, bir kez daha Üsküdar’a uğradı. 24-26 Şubat tarihleri arasında Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen festival alışveriş tutkunlarının akınına uğradı.


12. Zeruj Winter Pop-Up Fest, hem kış sezonu indirimli alışverişi hem de yeni sezon alışverişleri için özel indirimleriyle dikkat çekti. Yüzlerce ürün, onlarca marka ve tasarımcılar tek çatı altında buluştu. İyi Ki Üsküdar Var! platformunun da desteklediği festivalde Üsküdar markasının eşsiz ürünleri de iyilik için vitrine çıktı.


Güzellik, bakım, moda, ev aksesuarları ve gereçleri gibi çeşitli kategorilerde ürünlerin sunulduğu festivalde ziyaretçiler keyif dolu anlar yaşadı. Festival sosyal sorumluluğu benimseyen konseptiyle de tam not aldı.


Ziyaretçilerin alışveriş esnasında keyifli zaman geçirmeleri için tüm ayrıntıların düşünüldüğü festivalde çeşitli deneyim alanları da yer aldı. 2013 yılından bu yana yaklaşık 800 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan, bu yıl 50 marka ile kapılarını ziyaretçilerine açan festival, geçtiğimiz yıl 300 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı.


İlgili Sayfalar