Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Tasarım Pazarının Güzel Anıları ile Dopdolu Bir Yılın Ardından

TASARIM PAZARI’NIN GÜZEL ANILARI İLE DOPDOLU BİR YILIN ARDINDAN...


Üsküdar’da çok sevilen, yenileri merakla beklenen Mutlu Şehir Tasarım Pazarı, Üsküdar Belediyesi’nin desteği ve iyi ki Üsküdar var! platformunun çalışmaları sonucu verimli bir yılı geride bıraktı.
Yerli üretime ve markalaşmaya destek vermek için yerel tasarımcıları, zanaatkarları, üreticileri ve markaları aynı çatı altında buluşturan Mutlu Şehir Tasarım Pazarı, bireylerin ve kurumların üretim ve hizmet sürecindeki kalitenin artırılmasına, bu yönde istihdamın genişletilmesine, bir araya gelen tüm katılımcıların ürettiklerini uygun pazarlar ve müşterilerle buluşturabilmelerine ve kendi marka hikayelerini aktarabilmelerine olanak sağlıyor.
Her defasında yeni ve toplum için faydalı bir temayla kurulan Mutlu Şehir Tasarım Pazarı, yıl boyu farklı sosyal sorumluluk fikirleriyle Üsküdarlıların karşısına çıktı. Çocuklar ve eğitime destek, çevre ve doğal yaşamın korunmasına yönelik farkındalık oluşturma, kanser ve kelebek hastalığı gibi amansız rahatsızlıklarla yaşayan bireyler için bağış toplanması, sokak hayvanlarının korunup kollanması gibi pek çok temayla binlerce kalbe dokunan Mutlu Şehir Tasarım Pazarı, milli markalara ve girişimlere sahip çıkarak ekonomik koşulların iyileştirilmesine de katkı sağlıyor. Mutluluğu paylaşmak, yardımlaşmak, üretmek ve ilham vermek için aynı çatı altında bir araya geldik; 2019 yılında da aynı amaçlarla #BirArayaGeliyoruz! Sizi bu yıl da mutlu şehir buluşmalarımızda aramızda görmeyi umuyoruz .
İlgili Sayfalar