Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | Tasarım Pazarında Çevre İçin #BirArayaGeldik

TASARIM PAZARINDA ÇEVRE İÇİN #BirArayaGeldik


Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile gerçek bir Üsküdar geleneği haline gelen Tasarım Pazarı, iyi ki Üsküdar var! platformu ve tasarımcı iş birlikleri ile Beylerbeyi Parkı’nda Üsküdarlılarla buluştu.

Sosyal sorumluluk kampanyalarımızla ve mutluluk projelerimizle, yeniden “bir” olmayı hatırlatan etkinliklerimizle, özel buluşmalarımızla, alışverişi iyiliğe çeviren çalışma modeliyle, kısa sürede herkesin gönlünü verdiği Üsküdar markamızla bir değişim başlattık.


6-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen etkinliğin konusu: #ÇevreİçinBirArayaGeliyoruz sloganı ile duyuruldu. Bağımsız sanatçılara, zanaatkârlara ve küçük girişimcilere verdiği destekle ayrıcalıklı bir yere sahip olan bu özel platform, Üsküdarlıların yoğun katılımıyla bir kez daha gücünü gösterdi. İyiliği ve paylaşmayı odağında tutan ve kurumsal temsiliyle de bu değerleri yansıtan Tasarım Pazarı, “Alışverişi iyiliğe çevir” ve “İyiliği paylaş” mesajlarına destek veren zengin programıyla unutulmaz bir etkinliğe dönüştü.

Aileleri ve çocukları da kapsayan ahşap boyama, çanta boyama ve krem yapımı atölyesi gibi özel etkinlikleri, hediye çekilişleri ve özel merak köşeleriyle çok beğenilen Beylerbeyi Parkı Tasarım Pazarı; her yaştan Üsküdarlıyı alışveriş, eğlence ve tasarım dünyasıyla buluşturdu. “Sahne Senin” anlayışıyla, katılımcılara coşku dolu anlar yaşatan Sunburst ve Anadolu Yakası Müzik Grubu’nun canlı gösterileri de büyük alkış topladı.

İlgili Sayfalar