Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | Şehrin En Mutlu Markasından ve Mağazasından Paylaşmaya Çağrı

ŞEHRİN EN MUTLU MARKASINDAN VE
MAĞAZASINDAN PAYLAŞMAYA ÇAĞRIÜsküdar Belediyesi’nin desteği ve iyi ki Üsküdar var! platformunun çalışmaları sonucu hayata geçirilen “Üsküdar Dükkan”, mutluluğun ve yardımlaşmanın başkenti Üsküdar’da kapılarını her gün yeni projelerle, kampanyalarla ve etkinliklerle sevgi, umut ve mutluluğa açıyor.


Umudu ve kurumsal sosyal sorumluluğu bir araya getiren, tek bir çatı altında farklı kültürleri buluşturan, Üsküdar markası ekibi, mutluluğu dünyanın ve insanlığın gördüğü en büyük marka yapmak için var gücü ile çalışıyor. Üsküdar markası olarak bu mağazada, yerli ve yerel markalar ile birlikte büyümeye devam ediyoruz. Ürünlerimiz bağımsız tasarımcı ve sanatçıların benzersiz beğenilerini yansıtırken, öte yandan mutlu şehir Üsküdar’ın ruhunu da üzerimizde taşımaya dikkat ediyoruz.


Alışverişi sosyal sorumluluk ile birleştirerek mutluluğa dönüştüren Üsküdar markası ve Üsküdar Dükkan, topluma faydalı iş birlikleri ve etkinlikleri ile geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.


#BenDeBuradayım,#BirArayaGeliyoruz ve #MutluluğaOrtakOl etiketlerinin dile getirdiği gibi siz de bize katılın, proje üretin, umudu paylaşın. Sosyal medyada kampanyalarımızı destekleyin, şehre yayılan etkinliklerimizde rol alın, birlikte kurduğumuz bu en büyük markaya güç katmak için mutluluğun yüzü olun!

İlgili Sayfalar