Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | Mutlu Şehir Tasarımcı İş Birlikleri


MUTLU ŞEHİR TASARIMCI İŞ BİRLİKLERİ


İyi ki Üsküdar Var! platformu, bundan kısa bir süre önce üretenin, tasarımcının ve sanatçının yanında olan Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile Üsküdar’a has yaşam tarzını yansıtan, bu şehre ait olan fakat dünyaya mal olacak kapasitede, temelinde toplum için iyilik ve sosyal sorumluluğu barındıran bir markayı, Üsküdar markasını yaşama kazandırdı.

Toplum için yeni ekonomik değerler ve istihdam demek olan Üsküdar markası ve markanın kolektif anlayış ile tasarladığı ürünler, herkes için iyiliği desteklemenin yanında; ailelere, genç tasarımcılara, ismini duyuramamış sanatçılara, görünmez olmadıklarını haykıran engellilere, kısacası toplumun her kesiminden insanlara yeni iş imkanları ve kazanç olanakları sağlıyor.

İyi ki Üsküdar Var! platformunun faydalı marka iş birliklerinin ve Üsküdar’dan başlayarak tüm şehre yayılan, yeni girişimler için rol model olan mutlu şehir değişim hareketinin temelinde iyilik yer alıyor. İyi ki Üsküdar Var! platformu, iş birliği yaptığı tasarımcılar, sanatçılar ve markalarla içinde yaşadığımız toplumun sosyal ve kültürel alanlarında iyiliği köklendirmeye, farkındalık yaratmaya, yeni ekonomik değerlerin oluşturulmasına katkı sağlıyor.

İlgili Sayfalar