Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | Mutlu Şehir Tasarım Pazarı ve İyilik Günleri


ÜSKÜDAR'IN EN SAMİMİ ALIŞVERİŞ BULUŞMASI:
MUTLU ŞEHİR TASARIM PAZARI VE İYİLİK GÜNLERİÜsküdar’da düzenlenen tasarım ve alışveriş buluşmaları artık herkesin severek takip ettiği bir gelenek haline geldi. Bu etkinliklerin sonuncusu 30 Mart-1 Nisan tarihleri arasında Nev Meydan’da Üsküdarlıların geniş katılımıyla düzenlendi. Farklı tasarımcıların standlarına ev sahipliği yapan “Mutlu Şehir Tasarım Pazarı ve İyilik Günleri”, şehrin en sıcak ve samimi etkinliklerinden biri olmaya aday.


Üsküdar Belediyesi'nin desteği, İyi ki Üsküdar Var! platformu ve Tabi Tasarım iş birliği ile hayata geçirilen buluşma, merkezine iyiliği oturtan bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Etkinliğe katılan tüm katılımcılar, platformun ‟Alışverişi iyiliğe çevir” ve ‟İyiliği paylaş” mesajlarını desteklemenin mutluluğunu yaşadı.


Organizasyona destek veren ve stant satışlarını gerçekleştiren Tabi Tasarım, “Mutlu Şehir Tasarım Pazarı ve İyilik Günleri” sonrası elde edilen gelirin belirli bir kısmının STK’lara ve derneklere bağışlanmasını sağlayarak iyiliğin paylaşılmasına destek oluyor.


‟İyilikte kelebek etkisi” misyonuyla yola çıkan etkinlikte stant kuran tasarımcılara elde ettikleri satış gelirlerinden bireysel olarak da bağışta bulunabilecekleri konusunda bilgi verildi. “Mutlu Şehir Tasarım Pazarı ve İyilik Günleri”, verdiği çevre duyarlılığı mesajı ile de övgüyü hak ediyor. Etkinlikten elde edilen gelir ile bir Kardeşlik Ormanı kurulacak. Fidan dikimi ise tasarım pazarı katılımcılarıyla birlikte gerçekleştirilecek.


İlgili Sayfalar