Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | Üsküdar Markasından Modüler ve Geçici Mağaza Konsepti

ÜSKÜDAR MARKASINDAN MODÜLER VE GEÇİCİ MAĞAZA KONSEPTİ


İyi ki Üsküdar var! platformu, Üsküdar’da geniş̧ bir katılımla üç gün devam eden Bağlarbaşı Tasarım Süreci süresince Üsküdar markasının modüler ve geçici mağaza konsepti altında “birlikte paylaşım ekonomisi” ile birden fazla tasarımcı ve markaya destek verdi. Platformun sağladığı dönüşümlü stant ve satış̧ noktaları katılımcıların yüzünü güldürdü.


Altmışı aşkın markanın çalışmalarının da içinde yer aldığı üç yüzden fazla ürünün vitrine taşıyan Üsküdar Dükkan, bu konseptle, etkinliğe katılan yeni tasarımcılara ve markalara ürünlerini deneme, müşteriler ile tanışma fırsatı sunuldu. Tasarımcılara ve markalara, ürünlerinin hikayelerini anlatabilmeleri için fiziksel bir ortam sağlandı.


Bunun yanında, stantları kullanan tasarımcılara ve markalara sosyal ve dijital medya tanıtım desteği verilerek İyi ki Üsküdar Var! platformunun medya organlarında haberlerinin yayınlanması sağlandı.


Müşterilerine keyifli ve sürprizli bir alışveriş̧ deneyimi yaşatan, modayı takip edenleri heyecanlandıracak farklı temalarla hayata geçirilen bu konsepti ile tasarımcılar tüketiciyle en samimi ve hızlı yoldan buluşurken, tüketiciler Üsküdar markasının ürünlerini yakından keşfetme şansı buluyor.İlgili Sayfalar