Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyilik Serüvenime Ortak Ol!

Beni satın aldığınızda sadece bir çocuğu sevindirmeyeceksiniz. Aynı zamanda Bakırköy Kapalı Cezaevi'nde ki kadın mahkumlara da yardım edeceksiniz...

Detay

Etkinlik Katılım Formu

Üsküdar ilçemizde gerçekleştirdiğimiz kültürel, sanatsal ve sosyal etkinliklerimize katılmanızı diliyoruz. Bu kısa formumuzu doldurmanız ile size dönüş yapılacaktır.

Tıklayınız

Alışverişi İyiliğe Çevirin

uskudardukkan.com’dan alacağınız her ürünle sosyal sorumluluk projelerine, çeşitli sivil toplum kuruluşlarına ve ihtiyaç sahiplerine destek olacak, iyiliğin yayılmasına katkıda bulunacaksınız.

Detay

İyi ki Üsküdar Var! Gazetesi

İyiliğin gündeminden ve mutlu şehir etkinliklerinden haberdar olun. İyi ki Üsküdar Var Gazetemizin web sürümü veya PDF formatında okumak için tıklayınız.

Detay

İyi ki Üsküdar Var! Gönüllü Merkezi

“Üsküdar’ın iyilikte yardımlaşan ‘Altın Kalpli Şehir’ olması ve paylaşımın başkenti haline gelmesi, en büyük temennimiz.” Gelin iyiliğin gazetesine bir göz atın, bu güzel amaca bir katkı da siz sağlayın.

GÜNCEL VİDEOLAR


3 Mekan 1 İyilik Üsküdar Turu

16 Şubat 2019 - Mutlu Şehir Rotaları kapsamında gerçekleştirdiğimiz 3 Mekan 1 İyilik gezisinde Nevmekan, Çinili Camii, Çinili Hamamı, Valide-i Atik Camii ni gezdik.


MUTLU ŞEHRİ BİRLİKTE RENKLENDİRİYORUZ...

06 Şubat 2019 - Mutlu Şehri Birlikte Renklendiriyoruz!
Bu haftasonu çocuklarla bir boyama etkinliği yaptık.
Bağlarbaşı Nevmekan Atölye’de gerçekleştirdiğimiz çanta boyama atölyesinde 3-7 yaş grubu miniklerimizle bir araya geldik!
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz!
Sizleri de etkinliklerimizde görmekten mutluluk duyacağız!


Sevil GEZMİŞ - Ressam

03 Şubat 2019 - Ressam Sevil GEZMİŞ yaptığı eserler ile pek çok iyilik projesine katılmış ve destek vermiş bir sanatçı olarak İyi ki Üsküdar Var Platformu ile Üsküdar Gönüllü Merkezinde ortak projeler ve İyilikte Kelebek Etkisi için #bendevarım dedi...NİL İPEK İLE KREATİF MUTFAK ÇALIŞMALARI...

03 Şubat 2019 - NİL İPEK İyi ki Üsküdar Var Platformunun Kreatif Mutfak Çalışmaları kapsamında Gönüllü Merkezimizin konuğu oldu. İyilik projelerimizde kullanılmak üzere çanta ve Ukelele Kılıf Tasarım çalışmaları yaptık.


SEDEF AVCI BİR SANA BİR BANA

03 Şubat 2019 - SEDEF AVCI ve eşi KIVANÇ KASABALI BİR SANA BİR BANA kampanyasına destek için İyi ki Üsküdar Var Platformunu ziyaret etti ve proje için çanta tasarımı yaptılar.


GERİ DÖNÜŞÜM ÇANTALARI

03 Şubat 2019 - ŞİMDİ GERİ DÖNÜŞÜM MODA....
ÜSKÜDAR DÜKKAN da geri dönüşüm çanta çeşitleri satışa sunuldu. bu önemli geri dönüşüm projesine sizde katılın....