Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Sosyal Sorumluluk Projeleri ile Mutluluk Dolu Bir Yıl

İYİ Kİ ÜSKÜDAR VAR!
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ İLE
MUTLULUK DOLU BİR YILiyi ki Üsküdar var! platformu olarak, yaşama değer katan ve birlikte daha yaşanılabilir bir dünya için, gelecek nesillere örnek olma adına geliştirdiğimiz ve hayata birlikte geçirdiğimiz sosyal sorumluluk iş birliklerinde paylaşmanın toplumda fayda için değişim ve dönüşümdeki gücüne inanıyor, mutluluk yolundaki adımlarımızı farkındalık ve bilinç ile atıyoruz. 2018 yılını da en iyi şekilde değerlendirmek adına elimizden geleni yaptık ve şehirde görülmemiş güzellikteki etkinlikleri gerçekleştirdik. Yeni yıla da aynı heyecanla ve umutlarla giriyoruz.


iyi ki Üsküdar var! platformu, bireysel ve kurumsal gönüllülerden oluşan bir alt yapıya sahip. Platform, büyük övgü toplayan
ve herkesi kucaklayan sosyal sorumluluk faaliyetlerini başta Üsküdar Belediyesi çalışanları olmak üzere, kurumsal projeleri yürüten ve proje bazlı çalışmalara destek veren profesyoneller ve gönüllülük esası ile bir araya gelen, topluma faydalı iş birlikleri sonucu ortaya çıkan fayda grupları ile birlikte gerçekleştiriyor.


Gönüllülük esasıyla çalışmalarını sürdüren iyi ki Üsküdar var! platformu, mutlu marka elçilerinden aldığı destekle
yeniden üretiyor, topluma
fayda oluşturacak yeni projeler geliştiriyor ve insanlara daha mutlu bir yaşam sunmanın keşfedilmemiş yollarını arıyor. Üsküdar Belediyesi ve Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından desteklenen iyi ki Üsküdar var! platformu, topluma fayda sağlamak amacıyla ilham verici projeleri hayata geçiren bir sivil toplum oluşumu. Platform, çeşitli sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek herkesi iyilik yapmaya teşvik ediyor. Profesyonellerin ve gönüllülerin el ele verdiği bu projelerde paraya temas edilmeden birlikte tasarlama, üretme, alışveriş kültürünü başkaları için de bireysel ve kurumsal faydaya dönüştürme; böylece toplumsal farkındalık oluşturma gibi amaçlar güdülüyor. Siz de temsil ettiğiniz alanda, markanızın ve kurumunuzun gücüyle platformumuzla toplumsal fayda ve mutluluk için iş birliği amacıyla bir araya gelebilir; Üsküdar Belediyesi’nin desteğiyle sürdürülen prestijli projelerde, etkin sosyal medya yönetimiyle geniş kitlelere ulaşan ve yoğun ilgi gören etkinliklerimizde bireysel ya da kurumsal olarak yerinizi alabilirsiniz. iyi ki Üsküdar var! platformu ve hareketi, sizi sosyal sorumluluğun pozitif ivmesiyle marka bilinirliğinizi artırmaya ve örnek değerler oluşturan bir rol model olmaya davet ediyor.

İlgili Sayfalar