Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Şehrin En Güzel Hali Bir Arada Olmak Demek

ŞEHRİN EN GÜZEL HALİ,
BİR ARADA OLMAK DEMEK!iyi ki Üsküdar var! platformu gönüllüleri olarak “dünya bir arada yaşarken güzel” fikrinden yola çıkarak patili dostlarımıza dikkat çeken etkinlikler düzenliyor ve iyiliği hayatın her alanına yaymaya devam ediyoruz.iyi ki Üsküdar var! platformu gönüllüleri olarak “dünya bir arada yaşarken güzel” fikrinden yola çıkarak patili dostlarımıza dikkat çeken etkinlikler düzenliyor ve iyiliği hayatın her alanına yaymaya devam ediyoruz.


Bu defa uzun zamandır başarılı biçimde sürdürülen “Şehrin İyi Hali” projesi için Minik Dostlar Kliniği, Haçiko Derneği ve Akbank ile iş birliği yaptık. Çünkü Üsküdar’da yaşayan her canlı bizim için özel! Üsküdar Belediyesi binası önünde üniversite öğrencilerinin de katılımıyla düzenlediğimiz kedi evi yapımı etkinliği büyük ilgi gördü. Hep birlikte sorumluluk almanın ve paylaşmanın mutluluğunu yaşadık.


Bildiğiniz gibi Üsküdar Belediyesi sokak hayvanlarının bakımı ve korunması konusunda attığı titiz adımlarla hayvanseverlerin kalbini çoktan kazanmış durumda.


Bu yeni etkinlikte de tablo değişmedi. Soğuk kış günlerinde barınabilmeleri için sokaktaki sevimli dostlarımız için 200 adet kedi evini hep birlikte yaptık. Büyük küçük demeden, çorbada tuzum olsun diyen herkesin el ele verdiği buluşmada neşe dolu anlar yaşandı. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de etkinliğe bizzat katılarak bu eğlenceli güne ortak oldu ve katılımcı gençlerle bol bol sohbet etti. Etkinliklerimizde yer almak için geç değil. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek gelecek etkinliklerimizden haberdar olabilir ve şehrin en güzel halini bizimle deneyimleyebilirsiniz.

İlgili Sayfalar