Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | İyilik İçin Çok Yönlü İletişim

İYİLİK İÇİN ÇOK YÖNLÜ İLETİŞİM

Gerçekleştirdiği her proje, kampanya ve iş birliği ile topluma fayda sağlamaya, olumlu değişim ve dönüşüme ön ayak olmaya çalışan iyi ki Üsküdar var! platformu, tüm bu iyilik süreçlerini çok yönlü halkla ilişkiler ve iletişim çalışmaları ile destekliyor.


Bu çalışmaların ilk ve en önemli adımını basılı ve dijital medya iletişimi oluşturuyor. Bu doğrultuda “iyi ki Üsküdar var! Gazete”, “Tasarım ve Alışveriş Eki”, “Üskzin”, etkinlik broşürleri, el ilanları, afişler, outdoor pankartlar ve ilan çalışmaları, iyi ki Üsküdar var! platformunun hayata geçirdiği projeleri ve kampanyaları daha çok insana doğru ve hızlı şekilde ulaştırmak için tasarlanıyor. “blog.iyikiuskudarvar.com”, e-ticaret
sitesi “iyikiuskudarvardukkan.com”, e-bültenler, mailing tasarımları, Instagram, Facebook ve Twitter gibi önemli sosyal medya ağları üzerinden yapılan çalışmalar ise proje ve kampanyaların dijital mecra iletişiminde öne çıkan enstrümanlardan. PR iletişimi ile de gazeteler, dergiler, televizyonlar, dijital medya ile bağ kuruluyor; yapılan çalışmaların dış iletişimi sağlanıyor. Gerçekleştirilen her proje bire bir iletişimi artıracak çalışmalar yapılıyor. “Kalp Noktaları” olarak tanımladığımız “Nev Stand”, “Üsküdar Dükkan” ve “iyikiuskudarvardukkan.com” da bu iletişimin en önemli adımlarını oluşturuyor.


İlgili Sayfalar