Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen

BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN: “ORTAK DAYANIŞMA GİRİŞİMLERİNE DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

İyi ki Üsküdar var! platformunun Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile hayata geçirdiği ve geleneksel hale gelen Bağlarbaşı Tasarım Pazarı yine Üsküdarlıların yoğun ilgisiyle düzenlendi.

Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nin bahçesinde bu yıl altıncısı düzenlenen etkinliğe bizzat katılan, katılımcılarla ve stant sahipleriyle sohbet eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, yaptığı konuşmada kültür sanatta öne çıkan bir belediye olarak bu tür ortak dayanışma girişimlerine desteğin süreceğini belirterek katılımcıları selamladı.

Başkan Hilmi Türkmen’le birlikte tasarım pazarını ziyaret eden Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek de Üsküdarlılarla sohbet etti. Kaymakam Demiryürek yaptığı konuşmada tasarımın bir ülke için ne kadar önemli olduğunu ve üretimin mutlaka tasarım ile desteklenmesi gerektiğini ancak bu şekilde yol alınabileceğine vurgu yaptı.

Etkinlik konuşmaların ardından sivil toplum kuruluşları tarafından plaket takdimi ve tüm katılımcılarla sahne önünde toplu fotoğraf çekimiyle devam etti.

İlgili Sayfalar