Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Üsküdar Aile Portresi

ÜSKÜDAR’IN AİLE PORTRESİ #BirArayaGeliyoruz

Geçmişten bu yana bir tarih ve kültür şehri olan Üsküdar’ı iyilik için tasarım ve sanatın yeni başkenti haline getirme, yerel yönetimler arasında sosyal belediyecilikte Mutlu Şehir düzeni ile cazibe merkezi bir şehir haline getirme amaçlarıyla hareket eden Üsküdar Belediyesi; tüm paydaşlarının beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor, ülkemizdeki ve dünyadaki iktisadi ve sosyal gelişmeleri gözlemleyip, analiz ederek vatandaşına uygun çözümler ve projeler geliştiriyor.

Verdiği tüm hizmetlerde uluslararası standartları yakalayarak sürekli gelişim ve sürdürülebilirlik ilkesiyle etkin projeleri hayata geçirmek sureti ile yerel yönetim alanında daha kaliteli, şeffaf, verimli ve etkin belediyecilik hizmetlerini, katılımcı yönetim anlayışı ile sunan Üsküdar Belediyesi, Bağlarbaşı Tasarım Pazarı ve benzeri etkinlikleri desteklemeye devam ediyor.

Mutlu şehir Üsküdar’ın tasarımcıları, sanatçıları ve semt sakinleri Bağlarbaşı Tasarım Pazarı’nda bir araya geldikten sonra unutulmaz bir aile portresinde yer aldı. #BirArayaGeliyoruz sloganıyla hareket eden iyi ki Üsküdar var! gönüllüleri tarafından düzenlenen tasarım pazarından geriye bu güzel kareler kaldı


İlgili Sayfalar