Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Sevilen Blogger Anne Begüm Turan'la Mutluluğun Modası

SEVİLEN BLOGGER ANNE BEGÜM TURAN’LA
MUTLULUĞUN MODASIMutluluğun modasını sezonlardır zengin ürün yelpazesiyle sunan Üsküdar markası, sevilen bloggerlarla iş birliği yapmaya devam ediyor. Instagram’ın sevilen annelerinden Begüm Turan da markamızla buluşmak üzere Üsküdar’daydı.


YENİ BİR PAYLAŞIM ADIMI DAHA:
İKİNCİ MAĞAZAMÜsküdar markası Kalp Noktaları ile alışverişi mutluluğa çevirmeye devam ediyor. Blogger anne Begüm Turan da “İkinci Mağazam” adını verdiği anlayışı, Üsküdar markası ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Umuda destek veren markalarla ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı amaçlayan projenin ayrıntılarını yakında paylaşacağız.


Blogger Begüm Turan, Sizin İçin Seçti!

Instagram’ın sevilen blogger annelerinden Begüm Turan, kendi usulünü yansıtan Üsküdar markalı ürünleri sizinle paylaşıyor!

ÜSKÜDAR YAŞAMI


Blogger Begüm Turan da Üsküdar yaşam modeline gönül veren isimlerden. Buradaki yardımlaşma kültürü, Üsküdar markasının da temel taşlarından biri. Bu yüzden herkes için sonsuz mutluluk formülü prensibiyle tasarlıyoruz.

AMAÇ DAHA FAZLA KALBE DOKUNMAK

Üsküdar markasına destek veren herkes gibi Begüm Turan da mutluluğu dünyanın en büyük markası olması hayalini bizimle paylaşıyor. El ele kenetleniyoruz ve bu sevgi markasıyla daha fazla kalbe dokunmak için çalışıyoruz.

İlgili Sayfalar