Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Mutlu Şehir Bakış Açısıyla Bir Arada Olma Kültürü

MUTLU ŞEHİR BAKIŞ AÇISIYLA BİR ARADA OLMA KÜLTÜRÜ

Altın kalpli şehir Üsküdar, son yıllarda geçirdiği değişim ve dönüşüm hareketi ve diğer yerel yönetimlere de ilham veren Mutlu Şehir Yaşam Modeli ile iyiliği ve paylaşmayı merkezine alan bir yönetim anlayışıyla geleceğe hazırlanıyor.


Üsküdar Belediye Başkanı
Hilmi Türkmen’in yakın ilgisi ve desteğiyle iyi ki Üsküdar var! platformu tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projeleri ve iyilik buluşmaları ile Üsküdar’ın temelinde yatan paylaşma duygusu daha geniş kitlelere yayılıyor, binlerce kalbe dokunuyor.


İyi ki Üsküdar var! platformunu ve markasını ilk günden bu yana destekleyen, gönüllülerinin yanında olan, onların fikirlerini dinleyen ve zenginleştiren Başkan Hilmi Türkmen; tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak çalışan bu iyilik hareketinin bugünlere gelmesindeki en büyük ilham kaynağı. #BirArayaGeliyoruz söylemiyle ortak mutluluk paydasında buluşan tasarımcılar, sanatçılar, hayvan severler, aileler, yaşlılar, çocuklar, engelli vatandaşlar ortaklaşa güç birliğinin temsilcileri olarak Üsküdarlı olmanın gurunu yaşıyor.

İlgili Sayfalar