Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | İyilik Fikirlerine İlham Veren Marka Kişilik


İYİLİK FİKİRLERİNE İLHAM VEREN MARKA KİŞİLİK


Üç yılı aşkın sürede sayısız projeye, 300 milyon TL’den fazla yatırıma ve şehrin çehresini dönüştüren bir yenilenme hareketine imza atan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen; başkan olarak seçildiği 2014 yerel seçimlerinden beri Üsküdar’ı bir dünya markası haline getirmeyi hedefleyen, Üsküdarlılara layık oldukları şehri sunmak için var gücüyle çalışan güçlü bir siyasi portre olarak karşımızda duruyor.

Başkan Hilmi Türkmen, Üsküdar’ın yönetimine geçmeden önce, sosyal sorumluluk projeleri bağlamında, çeşitli eğitim, kültür ve sosyal yardım alanındaki STK’larda kurucu ve yönetici olarak görev aldı. Bu alanlardaki zengin deneyimi ve sosyal kimliği Başkan Hilmi Türkmen'i gerçek bir halk adamı ve şehir yöneticisi kılarken; vizyoner bakış açısı ve herkesi kucaklayan siyaset üstü yönetim anlayışı onu toplumsal duyarlılığı yüksek etik bir lider konumuna taşıyor.


İyi Ki Üsküdar Var! platformunu ve markasını ilk günden bu yana destekleyen, gönüllülerinin yanında olan, onların fikirlerini dinleyen ve zenginleştiren Başkan Hilmi Türkmen; tamamen gönüllük esasına dayalı olarak çalışan bu iyilik hareketinin bugünlere gelmesindeki en büyük ilham kaynağı.

Üsküdar halkıyla olan güçlü gönül bağıyla, Üsküdar’ı marka şehre dönüştüren öncü fikirleriyle ve temsil ettiği insani değerlerle Başkan Hilmi Türkmen, iyiliğin gerçek yıldızı olarak bize yeni iyilik projelerini hayata geçirmemiz için güç veriyor.

Başkan Hilmi Türkmen; sosyal sorumluluğu hayatın merkezinde gören, sevgi, saygı, paylaşma ve sürdürülebilirlik gibi kavramlarla doğrudan bağlantılı projelere, iş birliklerine, toplum kampanyalarına ve etkinliklere imza atan, kapıları herkese sonuna kadar açık olan İyi Ki Üsküdar Var! projesinin en büyük destekçisi.


İlgili Sayfalar