Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Başkan Hilmi Türkmen'in Öncülüğünde Çevreci Belediyecilik

BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN’İN ÖNCÜLÜĞÜNDE
ÇEVRECİ BELEDİYECİLİKÜsküdar Belediyesi’nin desteği ile iyi ki Üsküdar var! platformu tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projeleri, tüm şehri buluşturan özel etkinlikler ve sosyal medya kampanyaları, daha mutlu bir yaşam için sürdürülebilir fikirlerle yoluna devam ediyor.
Yaydığı mesajlarla kitleleri etkileyen projelerde çevre ve doğa teması da öne çıkıyor. Çevreye saygılı bir yönetim anlayışıyla Başkan Hilmi Türkmen tarafından yönetilen Üsküdar Belediyesi, semt sakinlerine sunduğu sosyal ve doğa dostu imkanlarla da örnek teşkil ediyor.İstanbul’un en yeşil semtlerinden biri olan Üsküdar, Başkan Hilmi Türkmen döneminde daha da yeşil bir görünüme kavuştu. Sayıları artırılan ya da bakımlarının ardından yeniden hizmete açılan park ve bahçeler, Üsküdarlıların ailece nefes alma noktalarına dönüştü.


Başta Mutlu Şehir Tasarım Pazarı etkinliği olmak üzere birçok bulışmada çevre bilinci öne çıkarılıyor. Üsküdar Belediyesi’ne tüm Türkiye’de örnek bir yerel yönetim kimliği kazandıran Başkan Hilmi Türkmen’in öncü fikirleriyle Üsküdar, önümüzdeki zaman diliminde de çevreye, insana ve doğaya saygılı projelerle ilham vermeye devam edecek.


İlgili Sayfalar