Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Zengin Etkinlik Programı ile Aile Boyu Eğlence

ZENGİN ETKİNLİK PROGRAMI İLE
AİLE BOYU EĞLENCE



21 Aralık Cuma günü başlayan Mutlu Şehir Tasarım Pazarı’nın açılışının geniş bir kitlenin katılımıyla gerçekleştirilmesi organizasyonun her defasında daha çok ziyaretçi çektiğinin kanıtı niteliğindeydi. Bireysel iş birliklerle #BenDeBuradayım diyen mutluluk elçileriyle, toplumsal iş birliklerini temsilen #BirArayaGeliyoruz diyenlerle ve nihayet kurumsal marka, dernek ve kurum iş birlikleri ile oldukça renkli bir tanışma günüydü.



22 Aralık Cumartesi günü, saat 12.00’de, sevilen çocuk kitabı “Ormanın En Sıradan Ağacı” kitabının yazarı Hatice Özdemir Tülün, okuyucularla özel imza etkinliğinde bir araya geldi. İmza buluşmasının ardından, saat 14.00’te, Limoon.co ile nakış atölyesi meraklılarını ağırladı. Saat 16.00’da ise “Meraklı Tomurcuk” kitabının yazarı Merve Safa Likoğlu, okuyucuları için kitabını imzaladı. Günün son etkinliğinde, Saat 18.00’de, Gugarwood Ahşap Atölyesi’nden Özbek usta Akobir Babamuradov ile ahşap oyma atölyesi gerçekleştirildi.



23 Aralık Pazar günü, Mutlu Şehir Tasarım Pazarı’nın son gününde de aileler keyifli anlar yaşadı. Saat 12.00’de yazar Merve Safa Likoğlu ile “Meraklı Tomurcuk” kitap okuma etkinliği çocukları bir araya getirdi. Bir sonraki etkinlik ise saat 14.00’te başladı; Atölye Balık’tan M. Ahmet Demir ile resim atölyesi her yaştan katılımcılarını ağırladı. Saat 16.00’da ise Watercoloristanbul’dan Ahmet Öğreten eşliğinde rengarenk bir suluboya atölyesi düzenlendi. Mutlu Şehir Tasarım Pazarı’nın kapanış etkinliği olan, Ümit & Elif Yaşar - Volkan & Suhube Göker ile müzikli masal etkinliği ise saat 18.00’de tüm aileleri eğlenceye davet etti.


İlgili Sayfalar