Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Mutlu Şehir Ürünleri Tek Sergide Toplandı

MUTLU ŞEHİR ÜRÜNLERİ
TEK SERGİDE TOPLANDIiyi ki Üsküdar var! gönüllülerinden illüstrasyon sanatçısı Hülya Yavuz Öden, resim ve tasarım alanında aldığı eğitimden sonra çocukların hayal dünyasını takip etti. Öden, doğadan ve şehrin mutluluk veren yönlerinden yola çıkarak Üsküdar markası için tasarımlarını oluşturmaya devam ediyor. Birkaç sezondur devam eden Üsküdar markası ve Hülya Yavuz Öden & Karya Tasarım ortak imzalı çalışmalar, rengarenk bir fikre kapı araladı: Mutlu Şehir Konsepti Ürünler Sergisi.iyi ki Üsküdar var! platformu bugüne kadar yüzlerce çocuğun ve ailelerin bir araya geldiği özel etkinliklerle mutlu şehir yaşamına renk kattı. Haftalar süren atölye buluşmalarında ortaya çıkan Üsküdar ruhlu eğlenceli ve zengin ürünler özel bir sergide sunuldu.Mutlu şehir konsepti ile çocuklara ve ailelere yayılan tasarım, sanat ve doğa sevgisini pekiştirecek görsel sunumlar ile bugüne kadar yapılmış olan bu konseptteki ürünleri ve sanatsal çalışmaları bir araya getirerek Üsküdar’ın tarihi mekanlarını panoramik olarak tanıtma amacıyla Nev Galeri’de açılan sergi büyük ilgi gördü. 24 Kasım-1 Aralık 2018 tarihleri arasında izlenen serginin başka bir amacı da
doğa ve hayvan sevgisini çağrıştıran ürünlerin desenlerini izleyiciye sunmaktı. Sergi çocuklara özel bir etkinlikle daha da zenginleşti. Çanta ve duvar boyama atölyesinde Öden’in rehberliğinde bir araya gelen minikler sanat dolu bir günün keyfini çıkardı.

Mutlu şehir markası, Öden’in imzasıyla herkesi mutluluk dolu bir dünyaya davet ediyor. Marka, Üsküdar’ın tarihi mekanlarını, sokaklarını ve yapılarını yansıtan, doğadan ilham alan desenleri, sevimli hayvan karakterlerini ve illüstrasyonları taşıyan ürünleri Üsküdar Dükkan ve Kalp Noktaları’nda iyiliği paylaşmak isteyenlerle buluşturuyor.

İlgili Sayfalar