Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Herkes İçin Sanat

HERKES İÇİN SANAT


Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile gerçek bir Üsküdar geleneği haline gelen Tasarım Pazarı zengin etkinlik programıyla da Üsküdarlıların büyük beğenisini kazanıyor. Çocukları sanatla buluşturma, sanat yoluyla iyiliği anlatma amacıyla düzenlenen atölyelere katılım yoğun.

Tasarım Pazarı çatısı altında bu amaçlarla düzenlenen ahşap boyama atölyesi ve bez çanta boyama etkinliği renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Minik eller hem yeteneklerini sergilediler, hem sanatla dolu bir hafta sonu geçirerek iyiliği paylaştılar.

AİLECE KAMP EĞLENCESİ


Bir aile eğlencesi olarak da dikkat çeken Beylerbeyi Parkı Tasarım Pazarı buluşması, yediden yetmişe herkesin kendini ait hissedebileceği bir yapıyla kurgulandı. Bu kapsamda çocuklar için düzenlenen özel alanlarda minikler ebeveynleriyle birlikte doyasıya eğlendiler. Katılımcıların çocukları ile birlikte vakit geçirebilecekleri ve etkinlikteki atölyelere dahil olabilecekleri renkli bir alan oluşturuldu. Çadırlar ve minderler ile donatılan, “Mutluluk Kampı” adı verilen bu alanda çeşitli söyleşiler düzenlendi. Bunun yanında masal okuma faaliyetleri için uygun bir ortam oluşturuldu.

İlgili Sayfalar