Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Üsküdar Yaşam Biçimiyle Mutluluğu Paylaşmak

ÜSKÜDAR YAŞAM BİÇİMİYLE MUTLULUĞU PAYLAŞMAK


Mutlu yaşama giden yol Üsküdar’dan geçiyor. iyi ki Üsküdar var! platformunun ilham verici yaşam biçimi, Üsküdar’a özgü özellikleriyle hayatına zenginlik katmak isteyen herkesi kucaklıyor.


Öncelikle insani değerleri, şehirli ve evrensel değerleri temel alan “Üsküdar Mutlu Yaşam Biçimi”; merkezine sosyal sorumluluğu koyarak toplumun her kesimini kucaklayan, siyaset üstü ve samimi bir yaşam biçimi olarak karşımızda duruyor.


iyi ki Üsküdar var! platformu tarafından hayata geçirilen Üsküdar Mutlu Yaşam Biçimi; birey mutluluğunu amaçlayan, bunun ancak paylaşarak mümkün olduğuna inanan, kişinin dünya ve doğa ile uyumlu yaşamasını öneren, dünyanın sistemine ve akışına uygun davranmasını ve doğal yaşama saygı göstermesini, yalın ve sade bir hayat sürerek doğal ve gerekli olmayandan uzaklaşmasını tavsiye eden bir yaşam kültürü sunuyor.


Paylaşmak ve yardımlaşmak için empati duygusu ile hareket eden, ortak bir bilinç ile Kalplere dokunan ve “Kalpten Kalbe Sonsuz Mutluluk Formülü” ile yayılan
ve umudun dünya üzerinde kalbi atan her varlığın içinde olduğuna ve bulaşıcı olduğuna inanan insanların benimsediği bir model.


İlgili Sayfalar