Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Üsküdar Markası ve Mutluluğun Noktası

ÜSKÜDAR MARKASI VE MUTLULUĞUN MODASI


Üretenin, tasarımcının ve sanatçının yanında olan Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile iyi ki Üsküdar var! platformu, Üsküdar’a has yaşam tarzını “U” monogramı ile yansıtan, bu şehre ait olan fakat dünyaya mal olacak kapasitede, temelinde toplum için iyilik ve sosyal sorumluluğu barındıran bir markayı, Üsküdar markasını yaşama kazandırdı.


Toplum için yeni ekonomik değerler ve istihdam demek olan Üsküdar markası ve markanın ortak anlayış ile tasarladığı ürünler, herkes için iyiliği desteklemenin yanında; ailelere, genç tasarımcılara, ismini duyuramamış sanatçılara, görünmez olmadıklarını haykıran engellilere, kısacası toplumun her kesiminden insanlara yeni iş imkanları ve kazanç olanakları sağlıyor.


“Alışverişi mutluluğa çevirin” söylemi ile yeni bir model ortaya koyan Üsküdar markası, sonsuz mutluluk formülü ile umudun elden ele, kalpten kalbe geçmesini sağlıyor.


Üsküdar markası, gerçekleştirdiği her sosyal sorumluluk projesinde ve faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte
de toplum tarafından varlığını sürdürmesi istenilen bir marka olmayı hedefliyor. Marka, topluma faydalı iş birlikleri ve ortak yaşama sunduğu pozitif katkılar ile gün geçtikçe büyümeye ve global ölçeğe taşınmaya devam ediyor.


İlgili Sayfalar