Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var! | Neden İyi ki Üsküdar Var?

NEDEN İYİ Kİ ÜSKÜDAR VAR?

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve ekibinin tüm kalbi ile akılcı özgürlüğü, üretici ve kültürel gücü desteklemesi sonucu ortaya çıkan; herkes için iyilik ve sonsuz mutluluk diyerek demokratik ve eşit hakları hedefleyen mutlu bir şehir / semt modeli oluşturduğu için iyi ki Üsküdar var! platformu olarak tasarımın, sanatın ve kültürün yeni başkentini mutlu şehir Üsküdar’a taşımak için #iyikiÜsküdarvar!

Dikkat çekici ve faydalı iş birlikleri, topluma faydalı sosyal sorumluluk projeleri ve dünya üzerinde kalbi mutluluk için atan herkesi aynı platformda buluşturan iyi ki Üsküdar var! platformu, iyiliğin mutlu edici gücünü keşfederek herkesi bunu yaşamaya ve yaşatmaya davet ediyor.

Topluma faydalı sosyal sorumluluk proje ve faaliyetleri yürütmek ve bunu yayarak hayatın rengarenk yüzünü göstermek için tüm gönüllüleriyle var gücüyle çalışan iyi ki Üsküdar var! platformu; mutluluğun formülünün mutlu etmekten geçtiğini göstermek istiyor. Kalbi mutluluk için atan tüm kişiler ve kurumlar ile hayata geçirilen projeler, “Mutluluğa Ortak Ol!” yaklaşımıyla tasarlanıyor.

Yaklaşımlar ile ülkemiz sanatçılarının hak ettikleri saygıyı görmelerini sağlıyor.

İlgili Sayfalar