Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var | Mutlu Şehir Değişim ve Dönüşüm

ÜSKÜDAR, MUTLU ŞEHİR DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM PROJELERİ İLE İYİLİĞİN POTANSİYELİNİ YAŞIYOR

Üsküdar Belediyesi’nin tescilli markası iyi ki Üsküdar var! platformunun Üsküdar’da var olabilmesi tesadüf değil. Ulaşılabilir tasarımın ve sanatın yeni merkezi olan Üsküdar, sahip olduğu genç ve üretken zihinlerle, dinamik yaşam yapısıyla ve güçlü potansiyeliyle daha fazlasını yapmaya hazır.


Bunun farkında olan ve Üsküdar Belediyesi’nin sponsorluğu ile “Mutlu Şehir Değişim ve Dönüşüm Hareketi”ni başlatan İyi ki Üsküdar Var! platformu, evrensel, şehirli ve bireysel değerleri sentezlediği fikirleri, her konuda üretici ve topluma katkı sunmayı amaçlayan katılımcıları aynı çatı altında buluşturma misyonu ve Üsküdar’ın tüm seslerinden aldığı güçle ortak mutluluk yolunda iyiliğin dünyasına katkı sunmayı amaçlıyor. Bu yolda “Mutlu Şehir Değişim ve Dönüşüm Hareketi”ni gururla hayatın her alanına taşıyor.


Üsküdar’ın marka değerinden güç alarak gerçekleştirilen, sanatçı ve tasarımcı iş birliklerinden doğan tasarım ve alışveriş fikirleri, herkesi destek olmaya çağıran sosyal sorumluluk projeleri, malzemeye ikinci şans veren - doğa dostu ve çevreci yaşam kültürü, sosyal medyada aktif biçimde yürütülen toplumu iyileştirme kampanyaları, şehir yaşamına yeni bir soluk getiren etkinlikler ile sınırları çizilen “Mutlu Şehir Değişim ve Dönüşüm Hareketi”; yaşama, insana ve doğaya saygılı ve yüzde yüz sorumlu bir toplum hayalinin gerçekleştirilmesi yolunda değişimi her şeyden önce kalplerde başlatıyor.

İlgili Sayfalar