Yukarı Çık
Etkinlik Formu

İyi ki Üsküdar Var Tasarım Alışveriş | Tasarım PazarıÜSKÜDAR STİLİ İLE HAYATIN BULUŞTUĞU NOKTA:
TASARIM PAZARI


29 Mayıs’ta ilki Beylerbeyi İskelesi’nde gerçekleştirilen tasarım pazarı, sevilen tasarımları, çeşitli interaktif etkinlikler ve marka katılımlarıyla birleştirdi. Tasarım ve sanata dair her şey, birbirinden farklı tasarımcıların ve markaların katılımıyla, müzik ve kokteyl eşliğinde tüm gün süren bir organizasyonda hayat buldu.


Leona, Digital Lab Boutique ve Deardeer gibi high-end tasarımcıların ve markaların yer aldığı etkinliğin amacı, tasarım ürünlerinin uygun fiyata alınabileceği bir ortam yaratmaktı.


Bir yaşındaki İyi Ki Üsküdar Var! markasının gençlik sırrı, tasarımcılara ve sanatçılara verdiği destekten geliyor. ‟Sanatçım olmadan asla!” yaklaşımıyla kolları sıvayan İyi Ki Üsküdar Var!, tasarımcılara ve sanatçılara destek verirken, yaratıcılığı teşvik etmeye özen gösteriyor. “Mutlu Değişim Hareketi” diyerek özetleyebileceğimiz bu yeni girişim, tasarımcı ve sanatçıları, ‟Mutlu Şehir & Mutlu İnsanlar” adını verdiği çatı altında birleştirmeye özen gösteriyor.Türk kültürünün unutulmaya yüz tutmuş kültürel zenginliklerini tasarımla yeniden gün ışığına çıkaran etkinlik, yeni ve ismi pek duyulmamış sanatçılara destek vermeyi, çağdaş sanatı eski ve köklü geçmişimizle aynı potada eritmeyi ve her alanda üretime güç vermeyi amaçlıyor.


İyi Ki Üsküdar Var! markasının sanat ve tasarımla arasındaki aşk, çeşitli tasarımcıları çantalarını tasarlamaya davet etmesiyle başlarken, Üsküdar’ın çağdaş sanat hareketine zenginlik katmayı hedefliyor.Türk kültürünün unutulmaya yüz tutmuş kültürel zenginliklerini tasarımla yeniden gün ışığına çıkaran etkinlik, yeni ve ismi pek duyulmamış sanatçılara destek vermeyi, çağdaş sanatı eski ve köklü geçmişimizle aynı potada eritmeyi ve her alanda üretime güç vermeyi amaçlıyor.İlgili Sayfalar