Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Tasarım - Alışveriş

ÇOK YÖNLÜ BİR TASARIM VE ALIŞVERİŞ DENEYİMİ: KREATİF MUTFAK


Bünyesinde proje geliştirmekten sosyal sorumluluk kampanya yönetimine, Üsküdar markası iletişim stratejileri ve iş birlikleri oluşturmaktan ürün ve koleksiyon tasarımına kadar tüm adımların planladığı yeni bir platformumuz var: Kreatif Mutfak.


iyi ki Üsküdar var! hareketi ve Üsküdar markası çatısı altında tüm projeler, iş birlikleri, kampanyalar ve etkinlikler için destek ekibi, burada sosyal sorumluluk temelinde hareket ederek yol gösterici işlere imza atıyor.


Moda, tasarım, aksesuar, alışveriş, eğlence ve yaşam tarzı fikirlerini bir araya getirerek katılımcılara ve üyelere birçok farklı deneyimi bir arada yaşatmayı hedefleyen Kreatif Mutfak’ta katılımcılar istedikleri yaşam tarzı aksesuarlarını seçebiliyorlar, uzman desteği ile birlikte tasarlayabiliyorlar. Ayrıca bu kreatif buluşma noktasında tasarım ve alışveriş kültürü, aksesuar, fotoğraf, görsel tasarım, sosyal ve dijital medya, marka danışmanlığı gibi mağazacılık ve perakende sektöründe yer alan pek çok farklı disiplin bütünsel bir anlayış ile ele alınıyor.


İlgili Sayfalar