Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Sosyal Sorumluluk | İyiliğe Adanmış Hayallerİyiliğe Adanmış Hediyeler

Yılbaşı alışverişi için lüks mağaza vitrinlerine bakmak yerine sevdiklerine iyilik hediye etmek isteyenler, İyi Ki Üsküdar Var! platformunun ve Hayaller Gerçek Olsa Derneği’nin ortak davetinde buluştu.


22 Aralık’ta Nakkaştepe’deki Bridge Restaurant’ta kelebek hastalığıyla yaşamak zorunda olan çocuklara destek sağlamak amacıyla düzenlenen Yılbaşı Alışveriş ve Eğlence Şenliği büyük ilgi gördü.Derneğin kurucusu olan sanatçı Fulden Uras davetlilerle yakından ilgilendi. Milyonda bir görülen ve tedavisi olmayan bir deri hastalığı olan kelebek hastalığıyla yaşamaya çalışan çocuklara medikal destek sağlamak amacıyla yola çıkan Hayaller Gerçek Olsa Derneği, yeni yılda herkesi bu üzücü hastalıkla boğuşan bir çocuğun sağlıklı yaşama hayaline katkıda bulunmaya davet etti.


İyilik için geliştirdiği projelerle ses getiren İyi Ki Üsküdar Var! platformu da bu çağrıya ortak oldu ve şenlikte stand açarak Üsküdar markalı ürünlerini iyilik için satışa çıkardı ve ürünler katılımcılardan büyük ilgi gördü.


Şenlikte ürün satışlarından elde edilen tüm gelir Hayaller Gerçek Olsa Derneği yoluyla çocuklarımız için ilaç ve medikal ürün desteğine dönüşecek. İyi Ki Üsküdar Var! girişimi yıl boyunca yeni sosyal sorumluluk organizasyonlarını duyurmaya devam edecek.