Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Sosyal - Sorumluluk | Asla Pes EtmeKALBİMİZ, ALS’Lİ HASTALARIMIZLA ATIYOR!
İyi Ki Üsküdar Var! platformu sosyal sorumluluk alanında yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. “Bugün Bir İyilik Yap!” konsepti altında bu defa ALS hastaları için kolları sıvayan platform, “Pes Etme!” ve “Buradayız!” sloganlarıyla farkındalık yaratmayı amaçlıyor.


Tasarımcı Seval Ergün Ertürk imzalı t-shirt’ler, ALS hastalarına toplumda yalnız olmadıklarını hissettirmek ve bu hastalıktan etkilenen herkesle bağ kurmak ve onlara umut vermek için dizayn edildi. Kalp temalı tasarımlar, toplum tarafından kucaklanan ve sarmalanan ALS’li bireyleri sembolize ediyor. T-shirt tasarımları, çok yakında ALS’li hastalar yararına satışa sunulacak.


Kendisini deneysel bir tasarımcı olarak nitelendiren tasarımcı, eğitim hayatını İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitiminden önce özel bir moda tasarım okulunda eğitim aldı. Hazır giyim sektöründe tasarımcı olarak çalışan Ertürk, daha sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde grafik tasarım eğitimi aldı. Hala reklam ve tekstil sektörüne tasarımlar yapıyor.


İlgili Sayfalar