Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Sosyal Sorumluluk | Anneler Günü EtkinliğiŞEHRİN EN İYİ ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
İyi Ki Annelerimiz Var!
Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Üsküdar Belediyesi'nin ‟Mutlu Şehir Değişim Projesi” kapsamında yer alan ‟İyi Ki Annelerimiz Var!” etkinliği zengin programıyla farkını ortaya koydu. 13 Mayıs Cumartesi günü Nev Mekan ve Nev Bahçe’de gerçekleştirilen etkinliğe ilgi büyüktü.
Isınan havanın ve doğanın enerjisi ile dışarıda daha fazla vakit geçirmeye başlarken en değerlilerimiz olan annelerimiz ile açık havada buluştuk. Piknik tarzı kahvaltı keyfi ve mis gibi çiçekler ile annelerimizin gününü farklı aktiviteler ve hediye seçenekleri ile kutladık.
İyi Ki Üsküdar Var! platformu, Üsküdar Belediyesi ve Mutlu Şehir Anneleri iş birliği ile gerçekleştirilen etkinlikte sunuculuğu Okan Karacan, moderatörlüğü ise Tuğçe Acaröz Oğuz üstlendi. Blogger anneler, tasarımcılar ve yazarlar ile çeşitli sanatçıların sahne aldığı etkinlikte, anneliğe dair ve güne özel söyleşilerde renkli anlar yaşandı.
Mini Tasarım Pazarı çatısı altında hem Üsküdar markasına ait çanta, hediye ve yaşam objeleri annelerin beğenisine sunuldu hem de çeşitli markalar, tasarımcılar ve sanatçılar ile yapılan iş birlikleri sonucu ortaya çıkan ürünler özel tasarlanmış tasarımcı stantlarında satışa sunuldu.


Etkinlikte ayrıca Mutlu Şehir Çikolataları, çiçek ve market çantaları stantları ile çocuk ürünleri, reçel, seramik ve hediye stantları katılımcıların büyük beğenisini topladı. Ayrıca masal evi ve origami stantlarında çocuklar eğlenceli zaman geçirdi.


Etkinlikte sanatsal aktiviteler unutulmadı. İyi Ki Üsküdar Var! platformunun sanatçı iş birlikleri ile ortaya çıkan Sokakta Sanat Var konsepti ile heykeltraş ve sanatçı Ekber Soysal ile birlikte çalıştığı Değişim Dönüşüm Atölyesi çalışmaları göz doldurdu.

İlgili Sayfalar