Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Kent - Yaşam | İyilik KampıİYİLİK KAMPI:
Çocuklarla İyilik Dolu Bir Gelecek Hayali


Üsküdar’ın sevilen semti Kuzguncuk, Üsküdar Belediyesi’nin sponsorluğunda, İyi Ki Üsküdar Var! platformu ve Mutlu Şehir Anneleri iş birliği ile hayata geçirilen çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. İyilik Kampı, büyük küçük demeden tüm Üsküdarlıların akınına uğradı.


16 Eylül Cumartesi günü Kuzguncuk Bostanı’nda düzenlenen organizasyon, ailelere ve çocuklarına sıra dışı bir deneyim yaşattı. Çocuklar, hayallerini süsleyen kamp hayatını bir günlüğüne de olsa yaşama fırsatı bulurken, yetişkinler de doğanın kalbinde huzuru tatmanın keyfini sürdü.


İyilik Kampı’nda masallar anlatıldı, danslar edildi ve şarkılar söylendi. Çocuklar ve aileleri, Serkan Kırmızı’nın ‟Davulumdan Masallar” performansına katılarak ritim, müzik ve masalın birleştiği eğlenceli anlara eşlik ettiler.İyilik Kampı’nı ziyaret edenler arasında ünlü yüzler de vardı. Sosyal sorumluluk projelerine desteğiyle dikkat çeken oyuncu Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can’ı da alarak kampa geldi. Kurulan iyilik standlarını tek tek dolaşan sevilen oyuncu, geçtiğimiz sene yoğun bir tempoda çalıştığını, bu sezon henüz herhangi bir projeyle anlaşmadığını söyleyerek, fırsat buldukça sosyal sorumluluk projelerine destek vermekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.Bunun yanında Masallarla Dans’ın kurucusu Nur Niyaz Bildik ise İyilik Kampı’na katılan herkesi hayal gücünün sınırlarını ortadan kaldıracak bir deneyimle buluşturdu. Çocuklar masalların dünyasına interaktif bir yolla dahil olurken aynı zamanda dansa ilk adımlarını atmanın heyecanını yaşadılar.Ateş başında, gitar eşliğinde şarkıların da söylendiği İyilik Kampı’nda herkes bir arada olmanın mutluluğunu hissetti. İyilik Kampı’nı çok seven Üsküdarlıları yeni sürprizler bekliyor. İyi Ki Üsküdar Var! platformu, iyilik dolu yeni buluşmaları çok yakında Üsküdarlılara duyuracak.İlgili Sayfalar