Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Kent - Yaşam | Gönüllü Kolektif Tasarım ve İyilik MerkeziKOLEKTİF TASARIM VE İYİLİK MERKEZİ

İyi Ki Üsküdar Var! projesinde yer alan herkes, daha mutlu bir yaşam konsepti ile hayatı iyilik üzerine tasarlamak, kolektif tasarım anlayışıyla yaratıcı fikirler geliştirmek ve topluma faydalı projelere imza atmak için güncel ve ulaşılabilir çalışmaları destekliyor; yeni nesillere yönelik çözümlerle, mutluluk ve karlılık dengesini kuran ürün ve hizmetler üretmeyi amaçlıyor.

Mutlu değişim Üsküdar’da başladı. İyi Ki Üsküdar Var! oluşumu gönüllü hareketi merkezinden bahsediyoruz. Gönüllü ofisi, Bugün Bir İyilik Yap dükkanı, stüdyosu ve üretici çalışma alanlarıyla son derece inovatif bir atmosfer sunan bu merkez, sosyal anlamda yaşayan bir mekan.


Yaşamın her alanına dokunan, iyilikle temellendirilmiş sıra dışı sosyal sorumluluk projeleri burada tasarlanıyor. Farklı disiplinlerden gelen bireylerin tanışıp deneyimlerini özgürce paylaşabildikleri bu kreatif alanda Üsküdar tarzı kolektif çalışmalar sürdürülüyor. İyiliğin şehre yayıldığı merkeze dönüşen İyi Ki Üsküdar Var! ofisi, ‟Bugün birlikte güzel bir şeyler yapalım” mottosu ve insan-mekan-obje algısı ile birlikte Üsküdar çalışma tarzının yaşam bulmuş hali.

İlgili Sayfalar