Yukarı Çık
Etkinlik Formu

Etkinlik Katılım Formu

Üsküdar ilçemizde gerçekleştirdiğimiz kültürel, sanatsal ve sosyal etkinliklerimize katılmanızı diliyoruz. Bu kısa formumuzu doldurmanız ile size dönüş yapılacaktır.

Tıklayınız

İyi ki Üsküdar Var! Gönüllü Merkezi

“Üsküdar’ın iyilikte yardımlaşan ‘Altın Kalpli Şehir’ olması ve paylaşımın başkenti haline gelmesi, en büyük temennimiz.” Gelin iyiliğin gazetesine bir göz atın, bu güzel amaca bir katkı da siz sağlayın.

Haber Üsküdar Gazetesi

15 Ocak 2018 Sayı: 04
İyiliği, mutluluğu paylaşmak paylaştıkça da çoğalmak en büyük hedefimiz...

Detay

İyi ki Üsküdar Var! Gazetesi

İyiliğin gündeminden ve mutlu şehir etkinliklerinden haberdar olun. Web sürümü veya PDF formatında okumak için tıklayınız.

Detay

Yeni Nesil Pazar

Özgün ve alternatif tasarımcıların işlerine ulaşabileceğiniz, Üsküdar stilini yansıtan, yeni nesil bir pazar...

Detay

GÜNCEL VİDEOLAR


İyi ki Üsküdar Var 2017

30 Aralık 2017 - İyi ki Üsküdar Var 2017 yılının kısa bir özeti...


Tanıdık Yüzler Sergi ve Canım Ailem Tiyatro

12 Aralık 2017 - ÇEBİ Vakfı, Dünya Engelliler Günü kapsamında Üsküdar Belediyesi, İyi Ki Üsküdar Var! Platformu desteği ile DOSTEV’in hazırladığı “Canım Ailem” isimli müzikalini sergiledi. Bağlarbaşı Kültür Merkezinde gerçekleşen gösteri öncesi İyi Ki Üsküdar Var! Platformu gönüllülerinden Begütan Bakır’ın fotoğraf tasarımlarını hazırladığı “Tanıdık Yüzler” sergisi de misafirlerle buluşturuldu.


Sokak Hayvanları İçin Tasarım Pazarı

11 Aralık 2017 - Üsküdar Belediyesi, sokak hayvanlarına destek olmak amacıyla “İyi Ki Üsküdar Var” Platformu ve Nar Bazaar iş birliği ile “Bugün Bir İyilik Yap” kampanyası kapsamında “Sokak Hayvanları İçin Tasarım Pazarı” düzenledi. Üsküdarlılar sokak hayvanlarına destek olmak için düzenlenen tasarım pazarına patili dostları ile destek verdiler. Üsküdar Belediyesi, Üsküdar Markası Tasarım ekibi tarafından sokak hayvanlarına özel tasarlanan 200 yuvayı da belirlenen noktalara yerleştirecek.Cana Can Kat

11 Aralık 2017 - İyi Ki Üsküdar Var Platformu, Üsküdar Belediyesi’nin desteği ile Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği, Karaciğer, Safra Yolu, Pankreas Cerrahisi, Karaciğer Nakil Ünitesi Sorumlusu Prof. Dr. Ender Dulundu ve Kanope Marmara Üniversitesi Öğrenci Kulübü ile birlikte organ bağışına dikkat çekmek amacıyla hayata geçirilen “Organ bağışına destek ver! Cana Can Kat” kampanyasının ilk toplantısı Nev Galeri’de gerçekleştirildi.


Mutlu Şehir Tasarım Pazarı ve İyilik Hareketi

10 Aralık 2017 - İyi ki Üsküdar Var platformu bünyesinde Portakal Ağacı ve Tabi Tasarım ortaklığında ve Üsküdar Belediyesinin desteğiyle Üsküdar Bağlarbaşı Vakıfbank spor salonunda düzenlenen Mutlu şehir Tasarım Pazarı ve İyilik Hareketi etkinliğinden görüntüler...


Tasarım Pazarı ve İyilik Hareketi Çocuk Atölyeleri - İnstagram Videosu

10 Aralık 2017 - Tasarım Pazarı ve İyilik Hareketi etkinliğinde Çocuklar hem eğlendi hem öğrendi. Çocuklar için de Resimlerle Masallar, Miniskop ile Deneyler, Seramik Atölyesi gibi pek çok atölyemizin bulunduğu etkinlikler yapıldı. Vakıfbank Spor sarayında @portakalagaci ve @tabitasarim işbirliği ile yapılan Mutlu Şehir Üsküdar Tasarım Pazarı ve İyilik Hareketi etkinliği ile ahşap, cam, deri, seramik, takı, organik gıdalar gibi birçok emek ve tasarım dolu ürünler satışa sunuldu.